loading...

گنج دانلود - دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم

سایت گنج دانلود بهترین مکان برای دانلود فیلم، سریال و انیمیشن جدید

آموزش دانلود از سایت گنج دانلود

نکته: دوستانی که از سایت آپلودبوی اشتراک خریداری کنند نیاز به طی کردن این مراحل نیست. و فقط با لاگین شدن (وارد شدن به اکانت خود در آپلودبوی) با لینک روی فیلم مورد نظر در سایت یا کانال گنج دانلود یک لینک مستقیم برای آنها نمایش داده خواهد شد و فیلم مورد نظر به صورت مستقیم و با نهایت سرعت اینترنت آنها دانلود خواهد شد. و هیچ تبلیغی برای شما نمایش داده نخواهد شد. چه از ایران باشد چه از خارج از ایران می توانید اکانت خریداری نمایید. پیشنهاد ما این است که حتما اکانت ویژه برای خود تهیه کنید. با کلیک روی این لینک می توانید اکانت ویژه خریداری کنید: خرید اکانت آپلودبوی

برای دانلود رایگان فیلم ها بدون خرید اکانت از سایت آپلودبوی این مراحل را به ترتیب طی کنید.

1- مرحله اول: ابتدا روی لینک فیلمی که می خواهید دانلود کنید چه در سایت و چه در کانال گنج دانلود کلیک کنید. سپس بدون توجه به تبلیغات صفحه باز شده روی گزینه دانلود کند یا به انگلیسی Free Slow Download کلیک کنید. یا اگر می خواهید که این مراحل رو طی نکنید و مستقیم فیلم ها را دانلود کنید روی گزینه دانلود سریع کلیک کرده و اشتراک خریداری کنید و همه فیلم های سایت ما را با لینک مستقیم دانلود کنید.

برای بزرگنمایی روی تصاویر کلیک کنید

 

2- مرحله دوم: در این مرحله چند ثانیه منتظر بمانید و سپس یا اگر برای شما زمان سپری شده نشان نمیدهد تیک من ربات نیستم را بزنید به سوالات مثلا در تصویر چند تا دوچرخه مبینید رو با تیک زدن تصاویری که داخل آن دوچرخه است و با زدن دکمه راستی آزمایی و تایید بعد با کلیک روی گزینه ایجاد لینک دانلود، لینک دانلود فیلم مورد نظر شما ایجاد شده و با کلیک روی آن لینک فیلم شروع به دانلود شدن میکند.

برای بزرگنمایی روی تصاویر کلیک کنید 

نمونه ای از لینک نهایی دانلود فیلم

توجه: به تبلیغات اطراف لینک توجه نکنید فقط با کلیک روی لینک دانلود فیلم آغاز میشود.

برای بزرگنمایی روی تصاویر کلیک کنید

برای دانلود رایگان فیلم ها از سایت (عصر آپلود Upera) این مراحل به ترتیب طی کنید.

نکته: اول هرکاری ابتدا اگر فیلترشکنتان روشن هست آن را خاموش کنید. در ابتدا باید عرض کنم که به تبلیغات اطراف سایت دانلود فیلم توجه نکنید و فقط مراحل گفته شده را به ترتیب طی بفرمایید.

نکته 2: تمام این مرحله در گوشی هایی که زبانشان انگلیسی هست به صورت انگلیسی نمایش داده میشود.

1- مرحله اول: برای دانلود رایگان مانند تصویر ابتدا روی دکمه دانلود عادی کلیک کنید.

برای بزرگنمایی روی تصاویر کلیک کنید

2- مرحله دوم: در این مرحله چند ثانیه منتظر بمانید مانند تصویر زیر:

آموزش دانلود از سایت گنج دانلود

3- مرحله سوم: روی دکمه ایجاد لینک دانلود کلیک کنید مانند تصویر زیر:

آموزش دانلود از سایت گنج دانلود

4- مرحله چهارم: روی دکمه لینک دانلود کلیک کنید تا دانلود آغاز شود مانند تصویر زیر:

نکته: در این مرحله یعنی مرحله آخر اگر با کلیک روی لینک دانلود فیلم با دانلود منجرتون (در موبایل) دانلود نشد با کلیک روی دکمه لینک دانلود و چند ثانیه نگه داشتند گزینه کپی لینک رو بزنید و وارد دانلود منجر خود کنید تا دانلود را با منجر انجام دهید. و در کامپیوتر هم با راست کلیک کردن و انتخاب گزینه کپی لینک میتوانید این کار را انجام دهید.

آموزش دانلود از سایت گنج دانلود

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری